SALIDAS Y LLEGADAS
Bus Company Origin Arrivals Time Observation
LLANES 09:30
Pejanda 09:30
Oruña 09:30
Torrelavega 09:35
Omoño 09:41
Santoña 09:45 Somo
IRUN 09:50 PREMIUM
Santoña 09:50 Directo
Torrelavega 09:55 Barreda
Oruña 10:00
Bus Company Destination Departure Time Observation
Lierganes 09:30
Castro Urdiales 09:30 Regional
Torrelavega 09:30
IRUN 09:30
SEVILLA(A) 09:30
Torrelavega 09:45 B.Covadonga
GIJON 09:50 PREMIUM
Reinosa 10:00 Tvga
Renedo 10:00
IRUN 10:05 PREMIUM