SALIDAS Y LLEGADAS
Bus Company Origin Arrivals Time Observation
TORRELAVEG 07:00
Torrelavega 07:05
BILBAO 07:15
Santoña 07:35 Somo
Laredo 07:40 Directo
Torrelavega 07:40 Barreda
Saron 07:45
Alceda 07:55
Reinosa 08:00
Ubiarco 08:00
Bus Company Destination Departure Time Observation
Torrelavega 06:45
IRUN 07:00
IRUN 07:00
Torrelavega 07:15
GIJON 07:15 SUPRA ECONOMY
Santoña 07:30
Torrelavega 07:45 Barreda
Reinosa 08:00
Laredo 08:00
ZARAGOZA 08:00